Beyaz Eşya Yedek Parça

Uludağ Teknik Malzeme olarak size her türlü beyaz eşya markasının ürünlerinde beyaz eşya yedek parça hizmeti verebiliriz. Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Çamaşır, Elektronik Kart, Klima ve Komi gibi birçok üründe yedek parça desteğimiz bulunmaktadır. Gerekli teknik kontroller sonucu üründeki problemin ve problemli parçanın tespit edilmesinden sonra gereken bütün her şey işinin uzmanı teknik personellerimiz sayesinde yapılır.

Kombi Yedek Parça

Baymak, Demirdöküm, Ariston, Bosch, Vaillant, ECA, Viessmann, Buderus ve daha birçok markanın ürünlerinde yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır. Personellerimiz büyük bir titizlikle kombilerinizin içi açıp baktıktan sonra kombinizde arızalı olan parçayı tespit eder ve yine büyük bir titizlikle parça değişimini yaparlar. Bu hizmeti aynı kalitede Bursa’nın bütün ilçelerinde verebilmekteyiz. Kombi kullanan herkesin başına her zaman gelebilecek bu problemleri bir daha yaşamamak ve kombilerinizi işinin uzmanı ellere teslim etmek kombi bakım ve onarım işlemlerinde oldukça büyük önem arz etmektedir. Kombi yedek parça’ya ihtiyacınız olduğunda neden Uludağ Teknik Malzeme’yi tercih etmeniz gerektiğini bizi bir kere bile olsa tercih ederseniz siz de daha iyi anlayacaksınız.

Klima Yedek Parça

Günümüzde neredeyse hemen hemen her evde kullanılmaya başlanan ve yaz aylarında oldukça yoğun bir şekilde çoğu evde kullanılan klimalarda en çok bozulma yaşanan ve klima yedek parça hizmetine ihtiyaç duyan ürünlerden bir tanesidir. Samsung, Bosch, Vestel, Arçelik, LG, Beko, Regal, Siemens, Profilo, Toshiba, Ariston, Mitsubishi ve daha birçok markanın klimalarında klima yedek parça hizmetini sizlere sağlamaktayız.

Petek Temizleme Makinası

Petek temizliği kombinizin ömrünü uzatır, büyük tasarruf yapmanızı sağlar, peteklerinizin daha çabuk, ekonomik ve gürültüsüz çalışmasını sağlar. Çoğu uzman tarafından düzenli olarak peteklerin bakımının yaptırılması tavsiye edilmektedir. Petek temizliğini yapmakta zorlanıyorsanız ve fazla vaktiniz olmuyorsa hiç sorun değil. Sizler içi harika bir çözümümüz var, petek temizleme makinası. Siz de bir petek temizleme makinası alarak peteklerinizin temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Fiyat ve diğer teknik bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Elektronik Kart Tamiri

Neredeyse bütün elektronik aletlerin içerisinde bulunan elektronik kartlar çok kolay bozulabilmektedir. Bazen bozulmaları için birkaç damla su almaları, hafif bile olsa yere düşmeleri bile yeterli olabilmektedir. Elektronik kartlar bu kadar bozuluyorken ne kadar dikkat etsenizde bozulmaları oldukça kolay olduğu için bir süre sonra yüksek ihtimalle elektronik kartlarınızda bozulmalar yaşanacaktır. Çok hassas oldukları için tamirleride oldukça zor olan elektronik kartlar yine tamirleri için uzman ellere teslim edilmeleri son derece mühim olan elektronik aletlerden biridir.

Genleşme Tankı

Genleşme Tankları başka bir adıyla genleşme depoları tesisat sistemlerindeki basınç kontrolünü  ve su desteğini sağlayan tesisat ekipmanıdır.

Açık ve kapalı olarak çeşitlilik gösteren genleşme tankları sistemleri korumak için en önemli tank ekipmanlarından birisidir.  Sıcak kullanma suyu hazırlayan sistemlerde ortalama su sıcaklığı 80 derecedir. Besi suyu sıcaklığı ise 10 derece kabul edilir. Akabinde suyun değeri 10 derece ile 80 derece arasında sürekli değişebilir. Değişimlerde ise buna bağlı olarak su özgül hacmi değişecektir. Genişleyen su hacmini düzeltmek için ise genleşme tankı kullanılır.

Wilo Pompa

En kaliteli pompa firmalarından olan wilo’nun bütün ürünleriyle alakalı destek ve satış için yine bizimle iletişime geçebilir ve bizden destek alabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Rezistansı

Marka farketmeksizin yine en çok arızalanan bulaşık makinesi parçalarından rezistanslar bakımı ve onarımı çok önemli olan diğer parçalardan bir tanesidir. Özellikle ev hanımları için çok önemli beyaz eşyalardan olan bulaşık makinesinin en önemli parçalarından biri rezistanstır. Hal böyleyken bosch bulaşık makinesi rezistansı ile alakalı bir probleminiz olduğunda bu problemin çözümü büyük önem teşkil etmektedir. Bu problemin üstesinden gelebilecek en güvenilir adres yine diğer her beyaz eşya servisi hizmetinde olduğu gibi yine Uludağ Teknik Malzeme’dir.

Petek Temizleme Kimyasalı

Petek temizleme makinenizi satın aldınız, peki ya petek temizleme kimyasalı? Petek temizleme kimyasalı konusunda bu kadar alternatif var iken doğru tercihi yapmak oldukça zor. Uludağ teknik malzeme size bu konudada destek sağlayabilir. Her türlü petek temizleme kimyasalını sizin için temin edip hem petek temizleme makinenizin hem de kombilerinizin ömrünü büyük ölçüde uzatabilir.

Kombi Kart Tamiri

Elektronik kartların ne kadar kolay bozulduğundan ve bakım, onarımlarının ne kadar önemli olduğundan yukarıdada bahsetmiştik. Kombi kartlarıda bu kartlardan farksızdır. Ve özellikle kış aylarında evdeki huzurunuz için büyük önem teşkil eden kombilerinizin bu önemli parçasına iyi bakmak, bu parçanın sorunsuz bir şekilde çalışması ev huzurunuz açısındanda oldukça önemlidir. Diğer bütün beyaz eşya servislerinde olduğu gibi kombi kart tamirindede en doğru adres yine Uludağ Teknik Malzeme. Bütün hizmetlerimizle alakalı daha detaylı bilgi için lütfen iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.